پیچ و مهره

خرید پیچ و مهره در بوشهر

پیچ و مهره پارسا صنعت

خرید پیچ و مهره در بوشهر

خرید اینترنتی پیچ و مهره در بوشهر

این روزها با پیشرفت تکنولوژی و خرید محصول به صورت اینترنتی ، در واقع مسافت های جغرافیایی برای خرید از بین رفته و افراد در هر کجای ایران که باشند، می توانند به راحتی خرید نمایند. یکی از فروشگاه های آنلاین معتبر در زمینه فروش عمده پیچ و مهره  “پیچ و مهره پارسا صنعت ” می باشد. که ارائه دهنده انواع پیچ و مهره های صنعتی ، نفت ، گاز ، پتروشیمی ،کشاورزی ، خودرویی ، برج هاي انتقال نيرو ، دكل هاي مخابراتي ، سازه هاي ساختماني ، پیچ های آهنی ، اتاقی ، سوکی، خشکه ، آلن ، استیل ، خودکار pvc ، mdf ، شیروانی ، واشرتخت و فنری

پیچ و مهره پارسا صنعت

خرید عمده پیچ و مهره در بوشهر

شرکت ها، کارخانجات و عموم فروشندگان می توانند پیچ و مهره مورد نیاز خود را به صورت عمده از پیچ و مهره پارسا صنعت خرید نمایند. مزیت خرید از این فروشگاه، خرید با نازل ترین قیمت و ارسال فوری به تمامی نقاط کشور می باشد. تنوع محصولات با قیمت های متنوع از برندهای مختلف و معتبر دنیا تا برندهای ارزان قیمت و متفرقه، سبب برتری این فروشگاه نسبت به فروشگاه های دیگر شده است.

 

خرید بهترین پیچ و مهره ها در بوشهر

پیچ و مهره پارسا صنعت در زمینه تولید و تامین پیچ و مهره های صنایع مختلف برای استفاده در کاربردهای پیچ و مهره کارگاهی، پیچ و مهره  ماشین سازی، پیچ و مهره  صنایع سیمان ، پیچ و مهره  نفت ،پیچ و مهره گاز ،پیچ و مهره پتروشیمی ، پیچ و مهره خودروسازی ، پیچ و مهره راهسازی و معادن ، پیچ و مهره خشکه ، پیچ و مهره آهنی ، پیچ و مهره اتاقی ، پیچ و مهره سوکی ،پیچ آلن ،پیچ و مهره استیل ،پیچ و مهره خودکار ،پیچ , pvc پیچ و مهره mdf  ، پیچ شیروانی ، واشرتخت و فنری فعالیت می نماید. با توجه به مجموعه تلاشها و برنامه ریزیهای انجام شده توسط کارشناسان فنی این واحد صنعتی، در حال حاضر کلیه تولیدات، مطابق با استانداردهای جهانی به صنعتگران محترم کشور ارائه می شود.
صنایع پیچ و مهره پارسا صنعت به منظور تأمین نیازمندی صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، برق و خودرو به انواع پیچ و مهره و واشر ایجاد گردیده است و با توجه به آماده سازی امکانات سخت افزاری و نرم افزاری لازم قادر است محدوده وسیعی از نیازهای متنوع صنایع کشور را به خانواده fastener بر اساس استانداردهای بین المللی UNI,ASTM , DIN , ANSI , ISO , BS تولید نماید .همچنین این واحد تولیدی با دارا بودن حجم بالای مواد اولیه با گواهینامه معتبر در کلیه خانواده های فولاد ، آهن و استیل می تواند به عنوان یک تأمین کننده مناسب و توانا در سیستم شما وارد و کلیه نیازهای شما را رفع نماید .

پیچ و مهره پارسا صنعت

 

پیچ و مهره

برای مشاوره و خرید انواع پیچ و مهره آهنی ، پیچ و مهره خشکه ، پیچ و مهره استیل ، پیچ چوب ، پیچ شرکت نفتی ، پیچ خودرویی و….  با شماره های زیر تماس حاصل نمائید

09127767119

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با کارشناسان
ارسال